Kdo jsme

Představím se

Ing. Thore Ammerlaan

Jednatel/majitel firmy

Potom, co jsem od roku 1997 pracoval jako konstruktér u dvou česko-nizozemských firem, dostal jsem v 2001 požadavek od bývalých kolegů z Nizozemska, kteří právě začali firmu na vývoj a výrobu výrobních linek, abych pro ně zajistil nákup strojních součástek v České Republice. Založili jsme Amplius s.r.o. s cílem najít hlavně menší výrobce, kteří by nám mohli dodat cenově zajímavé a kvalitní strojní součásti. Na statku mého tchána jsme zařídili prostory, kde jsme my dva přijímáme zakázky, kontrolujeme a připravujeme na zaslání zákazníkovi.

Touto spoluprací jsme rozvinuli expertízu, jak využívat znalost tuzemské relativně levné nabídky, ale kvalitní strojní výroby a zahraniční poptávky, abychom je spojili, kde Amplius s.r.o. funguje jako mezičlánek. Objem a rozmanitost objednávek, a tím i počet zákazníků a dodavatelů, neustále roste.

Dnes jsme se vyvinuli v úspěšnou, mezinárodně působící společnost a prokázali jsme se jako spolehlivý partner pro odběratele i dodavatele. Část statku byla přeměněna na moderní a pohodlnou dílnu se skladovacími prostory. Pro informaci, jaký je náš způsob práce, klikněte sem. Více informací o projektech, které jsme realizovali, naleznete zde.